Na sobotu 13. mája 2017 pripravujeme na skúšku detské preteky v orientačnom behu, aby sme zistili záujem aj o takýto šport v Ivanke a jej najbližšom okolí. Bude to jednoduchý pretek v areáli základnej školy a prípadne, pri záujme zo strany starších detí, aj v jej najbližšom okolí.

Ešte nikdy sme takýto pretek neorganizovali, bude to teda skúška aj pre nás. Pre túto príležitosť sme sa na spolupráci dohodli s ŠK Sandberg a ŠK Vazka z Bratislavy, Pripravili sme trate, ktoré budú vyhovovať rôznym vekovým kategóriám, od detí predškolského veku až po tých najstarších na základnej škole. Z hľadiska nabehaných vzdialeností sa bude jednať o krátke šprinty medzi jednotlivými kontrolnými stanovišťami, ktoré zvládne každé dieťa vo vlastnom tempe. Účastníkom pred štartom vysvetlíme základné zásady, aby sa vedeli zorientiovať v tzv. slepej mape, ktorú dostanú do rúk až pri štarte.

Prezentácia pretekárov začne ráno v deň pretekov od 8:30 priamo v areáli ZŠ a bude otvorená do 9:30. O 10:00 bude štart prvých pretekárov, štartovať budú paralelne pretekári v rôznych kategóriách, intervaly budú prispôsobené počtu štartujúcich. Vyhlásenie výsledkov bude približne 15 minút po dobehnutí posledného pretekára. Počet predtlačených máp bude obmedzený, aby sme mali preteky časovo pod kontrolou. Prihlásiť sa môžete buď online, s využitím tu uvedeného formuláru, alebo až na mieste. Štartovať sa bude v poradí, ako sa budete registrovať.

Ďalšie dôležité informácie si môžete prečítať v príslušných záložkach na konci tohto článku.

Prihlásenie a registrácia

Prihlásiť sa na preteky je možné buď v deň pretekov priamo na mieste v čase registrácie (viď záložku Harmonogram) alebo vopred cez tento on-line formulár. Online prihlásením nám pomáhate sa lepšie pripraviť na počet štartujúcich a urýchľuje vašu registráciu v deň pretekov.

Registrovať budeme v mieste konania pretekov len v čase podľa harmonogramu a v každej kategórii len do vyčerpania počtu vytlačených máp.

On-line prihlasovanie ukončené!

 

V prípade problémov s prihlasovaním napíšte email na tjioan1209(zavinac)gmail.com.