Čítať ďalej...Telovýchovná jednota Ioan 1209 organizuje v spolupráci s obcou Ivanka pri Dunaji ďalší ročník ankety Športovec obce. Hlavným cieľom je oceniť tých, ktorí počas sledovaného obdobia dosiahli hodnotný športový úspech a súčasne šíriliii dobré meno Ivanky pri Dunaji aj za jej hranicami.

Do ankety môže tentokrát ktokoľvek nominovať svojho favorita, ktorý v priebehu kalendárneho roku 2019 naplnil podminky našej ankety. Hodnotiaca komisia posúdi nominácie jednotlivcov a športových kolektívov a v rámci programu niektorej z jarných verejných obecných udalostí budú verejnosti oznámené výsledky v nasledovných kategóriách:
1. Najúspešnejší športovec/športovkyňa – senior (nad 18 rokov)
2. Najúspešnejší mládežnícky športovec / mládežnícka športovkyňa (do 18 rokov vrátane)
3. Najúspešnejší športový kolektív – seniori
4. Najúspešnejší mládežnícky športový kolektív (do 18 rokov)

Čítať ďalej...Do ankety Najlepší športovec obce za rok 2018 občania Ivanky pri Dunaji prihlásili v súlade s pravidlami 9 individuálnych športovcov. 4 boli nominovaní v kategórii Najúspešnejší športovec/športovkyňa – senior (nad 18 rokov) a 5 v kategórii Najúspešnejší mládežnícky športovec / mládežnícka športovkyňa (do 18 rokov vrátane). V kategóriách kolektívov nebol v súlade s pravidlami nominovaný žiadny kolektív.

Čítať ďalej... V článku Anketa Najlepší športovec obce za rok 2017 - podmienky  sme uviedli výzvu na nominovanie športovcov vhodných na ocenenie za dosiahnuté výkony z roku 2017. V tomto krátkom vstupe uvádzame výsledky.

 Víťazom ankety Najlepší športovec obce v roku 2017 v kategórii juniorov sa jednomyseľným rozhodnutím komisie stal: Simon Bohunický.

 Víťazom ankety Najlepší športovec obce v roku 2017 v kategórii seniorov sa jednomyseľným rozhodnutím komisie stal: Šimon Bujna.

 Podrobnejšiu reportáž nájdete v Ivanskych novinkách z júla 2018 (str. 11).

Čítať ďalej...Po úspešnom úvodnom pokuse organizuje Telovýchovná jednota Ioan 1209 v spolupráci s obcou Ivanka pri Dunaji 2. ročník ankety - Športovec obce za rok 2018. Do ankety môže každý nominovať svojho favorita, ktorý dosiahol počas roku 2018 zaujímavý športový úspech a súčasne nejakým spôsobom reprezentoval našu obec. Hodnotiaca komisia posúdi nominácie jednotlivcov a športových kolektívov a v rámci programu niektorej z jarných verejných obecných udalostí budú verejnosti oznámené výsledky v nasledovných kategóriách:
1. Najúspešnejší športovec/športovkyňa – senior (nad 18 rokov)
2. Najúspešnejší mládežnícky športovec / mládežnícka športovkyňa (do 18 rokov vrátane)
3. Najúspešnejší športový kolektív – seniori
4. Najúspešnejší mládežnícky športový kolektív (do 18 rokov)

{jcomments off}

Čítať ďalej...Začiatkom roku 2018 sa uskutoční slávnostý večer, na ktorom budú vyhlásení najlepší športovci obce Ivanka pri Dunaji za rok 2017. Športová komisia bude vyberať z návrhov nominovaných v nasledovných kategóriách:
1. Najlepší športovec/športovkyňa – senior (nad 18 rokov)
2. Najlepší mládežnícky športovec / mládežnícka športovkyňa (do 18 rokov vrátane)
3. Najlepší športový kolektív – seniori
4. Najlepší mládežnícky športový kolektív (do 18 rokov vrátane)

Podmienky nominácie (návrhu):
1. Celé meno športovca / názov družstva
2. Fotografia športovca / družstva (v čo najvyššej možnej kvalite)

nasi partneriBSK sivy stvorecerb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo