Ioan BW

Máme záujem rozvíjať v Ivanke pri Dunaji ďalšie formy športu. Okrem minifutbalu, ktorý sa hráva pod hlavičkou Ivanská minifutbalová liga, chceme postupne rozbehnúť cyklistiku, atletiku, turistiku atď. Predpokladáme, že v Ivanke je pomerne veľa jednotlivcov, ktorí sa týmto a iným športom venujú či chcú venovať, len o sebe navzájom všetci nevedia. Z dlhodobého hľadiska je prospešné, ak sa môžme svojej športovej záľube venovať spolu s inými jednotlivcami, navzájom si pomáhať, "hecovať sa" k lepším výkonom, či sa len kontaktovať v prípade, že pekné počasie nás volá, aby sme ho využili.

Máme záujem

spolupracovať so všetkými, ktorí chcú spolupracovať s nami. Hľadáme najmä takých, ktorí už športujú alebo ešte len zamýšľajú začať športovať spolu so svojimi deťmi a blízkymi a privítajú, ak môžu športovať spoločne. Nezáleží pritom či ide o občasné, rekreačné alebo výkonnostné športovanie. Vo väčšom kolektíve sa postupne nájdu parťáci z každej kategórie, len tomu treba venovať čas a úsilie. Práve preto máme záujem vybudovať našu telovýchovnú jednotu na aktívnych jednotivcoch, ktorí majú záujem urobiť trochu naviac nielen pre seba a svojich blízkych, ale sú ochotní si vytvoriť čas a priestor aj pre cudzích. Pokiaľ už dlhšiu dobu uvažujete o robení nejakého športu, ktorý v našej obci nefunguje, skúste nás kontaktovať.

Samozrejme, v prvom rade chceme osloviť hráčov IML, u ktorých je zrejmé, že majú záujem športovať v kolektíve. Na potvrdenie týchto slov ponúkame hráčom IML, ktorí sa stanú členmi našej telovýchovnej jednoty, znížený registračný poplatok pre budúcu sezónu.

 

Kontakt: tjioan1209(zavináč)gmail.com

Výška členského príspevku je dobrovoľná, minimálne 1,- EUR.

Formulár prihlášky na stiahnutie môžete nájsť na tomto mieste.