PlagatBernolakovo s logamiMiniTelovýchovná jednota Ioan 1209 organizuje v areáli strednej školy v Bernolákove, za pomoci milovníkov cyklistiky, personálu školy a pár aktívnych obyvateľov obce detské cyklopreteky. Uskutočnia sa v sobotu 1.6. v dopoludňajších hodinách. Pretekať budú deti v rôznych vekových kategóriách na bicykloch a pre najmenšie detičky bude možnosť súťažiť i na odrážadlách. Ďalšie podrobnosti nájdete ďalej v texte, jednotlivé kategórie informácií sú uložené v záložkách, ktoré začínajú hneď pod Prihlasovaním

Základné informácie

Termín pretekov: sobota 1.6.2019 v dopoludňajších hodinách

Miesto pretekov: areál Strednej odbornej školy agrotechnickej J.A.Gagarina v Bernolákove (trasa v Google maps)

Prezentácia (výdaj štartovných čísel): v mieste pretekov 1. júna / 8.00h – 9.15h

Harmonogram

Prezentácia

  • 1. júna / 8.00h – 9.15h

Štarty jednotlivých kategórií

  • 09.30 hod. kategória Baby
  • následne ostatné kategórie

Prihlasovanie

Vyplňte nižšie správne údaje do prihlasovacieho formulára. Štartovné bude pravdepodobne dobrovoľné, závisí to od miery spolupráce s obcou Bernolákovo a prípadnými sponzormi.

Prihlásiť sa na súťaž bude možné aj v deň konania podujatia pri prezentácii. Treba však prísť dostatočne skoro, pretože budú uprednostňovaní tí, ktorí sa prihlásili vopred cez on-line systém.

Prihlasovací formulár na detské cyklopreteky v Bernolákove


Vyplňte minimálne všetky povinné polia (označené hviezdičkou). Všetky údaje vyplňte správne po slovensky, prosím, veľmi nám tým zjednodušíte neľahkú prácu so spracovaním údajov. Po vyplnení formulára si skontrolujte elektronickú poštu, aby ste sa uistili, že bola vaša prihláška správne vyplnená. Priebežne kontrolujte aj našu internetovú stránku, či sa nezmenili nejaké podmienky pretekov.

Účastník:*
Rok narodenia:*
Bydlisko:*
Pohlavie:*

Uveďte len názov obce alebo mesta. Ostatné detaily nie sú potrebné.


Veková kategória:*
Len pre kategóriu Baby:

Chcel by som sa zúčastňovať viacerých pretekov v regionálnej súťaži 

Cyklobeh 2019:
Poznámka:
E-mail (na potvrdenie):*

Kliknutím na políčko Súhlasím a odoslaním tohto prihlasovacieho formulára vyjadrujem záväzne svoj súhlas s pravidlami pretekov a potvrdzujem, že ich budem plne rešpektovať.

Súhlasím*
Kontrolný text:

Ďalšie informácie pridávame priebežne