Plagatik2Už 3.ročník našich cezpoľných cyklopretekov pre deti i dospelých sa tento rok bude konať tradične opäť v sobotu dopoludnia. Tento rok to padlo na 9.septembra. Po dvoch ročníkoch pokusov tvoriť centrum pretekov priamo pri jazere Šutrovka sme sa rozhodli, že pre kvalitu pretekov bude lepšie preniesť ich centrum do areálu strednej školy u nás v Ivanke pri Dunaji. So zmenou centra pretekov sa menia aj trate.

Naša telovýchovná jednota sa samozrejme vždy venuje prioritne deťom, ale tieto cezpoľné preteky dávajú šancu zapretekať si aj dospelým. Naše trate patria medzi tie menej náročné, majú len malé výškové prevýšenie a sú určené skôr začiatočníkom a hobby cyklistom. Náročnosť môže byť spôsobená skôr hrbolatým, trávnatým či štrkovým povrchom trás.

 

Prihlásiť sa je možné vopred on-line (vyplnením formuláru v záložke Prihlasovanie a prevodom čiastky na náš účet) a so zľavou, alebo až na mieste. Všetky ďalšie potrebné informácie nájdete v príslušných záložkách nižšie v texte. Rovnako, ak by ste chceli pomôcť, vyplňte formulár, no miesto trate vyberte možnosť "Chcem pomôcť"..