imagesJD78BJ62Po dlhšej dobe sa do Ivanky vracajú cyklistické preteky pre deti školského i predškolského veku. Akcia pod názvom Vezmi bike a príď sa  zabaviť ponúka okrem jazdy na čas aj jazdu zručnosti. Každý si bude môcť vybrať.

Usporiadateľ

TJ IOAN 1209 a p. Orlík

Termín konania

11.4.2015 (sobota predpoludním)

Miesto

Areál Základnej školy M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji

Trate

S cieľom zaistiť deťom čo najväčšiu bezpečnosť budú všetky trate postavené v rámci uzavretého školského areálu. Dĺžka a náročnosť tratí bude prispôsobená vekovým kategóriám.

Čas štartu

Preteky začnú o 10:00 štartom kategórie Baby. Jednotlivé kategórie budú štartované postupne.

Prezentácia

Areál Základnej školy M. R. Štefánika v Ivanke pri Dunaji
11.4.2015 od 09:00 do 09:45

Prihlásenie

Prihlásiť sa na súťaž je možné buď v deň konania pretekov pri prezentácii alebo vopred zaslaním emailu na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Za každého účastníka treba uviesť:

  • Priezvisko a meno
  • Pohlavie
  • Dátum narodenia
  • Bydlisko (len obec)

Kategórie

kategória ročník narodenia predpokladaný čas štartu
Baby-O (odrážadlá) 2009 a neskôr 10:00
Baby-B (bicykel) 2009 a neskôr 10:10
Mladší žiaci 2005 – 2008 10:20
Starší žiaci 2001 – 2004 10:40

 

 Poznámka: V každej kategórii spolu súťažia dievčatá s chlapcami s výnimkou, ak by sa v danej kategórii prihlásilo príliš veľa účastníkov.

Štartovné

0,- €

Poznámka: Privítame však akúkoľvek dobrovoľnú pomoc rodičov pri organizovaní tohto ako aj nami organizovaných budúcich pretekov. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom emailu zaslaného na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Ceny

V oboch Baby kategóriách budú vecne ocenení prví 10 účastníci, každý dostane diplom. V prípade žiakov budú ocenené prvé 3 miesta, samostatne pre dievčatá a chlapcov.

Podmienky účasti

Pretekári vo všetkých kategóriách môžu štartovať len so súhlasom zákonného zástupcu. Pretekári v kategóriách Baby musia byť pod dohľadom dospelého zástupcu počas konania celého podujatia.
Pre kategórie "Baby" je dovolené používať aj odrážadlá, trojkolky alebo kolobežky. Pre ostatné kategórie sa odporúča horský bicykel. Cyklistická prilba je povinná!

Iné

  1. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu termínu alebo podmienok pretekov. Napr. v prípade nepriaznivého počasia.
  2. Každý účastník štartuje na vlastnú zodpovednosť. Usporiadateľ neručí za škody na zdraví a majetku, ktoré vzniknú účastníkom v súvislosti so súťažou.
  3. Všetky bicykle či iné prostriedky, na ktorých budú účastníci súťažiť, musia byť v dobrom technickom stave.

Plagát na stiahnutie.Plagat11apr2015 final