XCplagatZZ dôvodu nepriaznivého vývoja počasia v závere minulého týždňa sa preteky v pôvodnom termíne neuskutočnili. Predpoveď počasia na tento týždeň je zatiaľ priaznivá, hoci bude chladnejšie, podľa SHMÚ nemá pršať. Telovýchovná jednota Ioan 1209 Ivanka pri Dunaji vás preto ešte raz srdečne pozýva na cezpoľné cyklistické preteky, ktoré sa uskutočnia v novom termíne dňa 3.10.2015. Viac informácií nájdete v propozíciách v PDF prílohe.

 

Tu si môžete nájsť aj prihlášku (druhá PDF príloha), ktorú treba správne vyplniť a priniesť na preteky so sebou.To vám skráti čas potrebný na registráciu a získanie štartovného čísla. V prípade záujmu vyplňte aj tento formulár, ktorý vám umožní získať výhodnejšie miesto na štarte.

Prihlasovací formulár na jarné detské preteky


Vyplňte minimálne všetky povinné polia (označené hviezdičkou). Všetky údaje vyplňte správne po slovensky, prosím, veľmi nám tým zjednodušíte neľahkú prácu so spracovaním údajov. Po vyplnení formulára si skontrolujte elektronickú poštu, aby ste sa uistili, že bola vaša prihláška správne vyplnená. Priebežne kontrolujte aj našu internetovú stránku, či sa nezmenili nejaké podmienky pretekov.

Účastník:*
Rok narodenia:*
Bydlisko:*
Pohlavie:*

Uveďte len názov obce alebo mesta. Ostatné detaily nie sú potrebné.


Veková kategória:*
Zúčastním sa:*
Len pre kategóriu Baby:

Chcel by som sa zúčastňovať viacerých pretekov v regionálnej súťaži 

Cyklobeh 2019:
Poznámka:
E-mail (na potvrdenie):*

Kliknutím na políčko Súhlasím a odoslaním tohto prihlasovacieho formulára vyjadrujem záväzne svoj súhlas s pravidlami pretekov a potvrdzujem, že ich budem plne rešpektovať.

Súhlasím*
Kontrolný text: