IMG 3297

Telovýchovná jednota Ioan 1209 pozýva všetky decká, ktoré sa radi hýbu, na už 6. ročník obľúbených pretekov Vezmi bike a príď sa zabaviť. Štandardne sa ich zúčastňuje vyše stovky malých i trošku väčších pretekárov. Radi by sme v tomto roku privítali viac detí spomedzi žiakov druhého stupňa základnej školy. Nevie niekto náhodou, čo na nich funguje? Mimochodom, víťazky predchádzajúcich ročníkov sa v topmto termíne zúčastnia iných pretekov.

 

Termín pretekov nám kvôli Veľkej noci tento rok vychádza až na polovicu apríla. Neskorší termín by mal znamenať o niečo teplejšie počasie, ale s tým sme doposiaľ problémy nemali. Ako hovorieva náš moderátor, na počasie máme výhodnú zmluvu. Horšie je to už s priestormi. Je možné, že areál ZŠ sa kvôli výstavbe novej telocvične bude musieť s takýmito pretekmi rozlúčiť. Dúfajme, že rozlúčka to bude vďaka nám i vám čo najdôstojnejšia.

Po roku sa vraciame k štandardnému scenáru, dopoludnia sa uskutočnia len cyklistické preteky a hneď po nich to balíme. Účastníci našich pretekov sa budú môcť zapojiť do celoročnej súťaže viacerých, podobne stavaných pretekov v rámci seneckého okresu (Senec, Tomášov a možno aj Malinovo a ďalšie). Kľudne sa prihláste, ak máte záujem.

Informácie priebežne dopĺňame.