Soccer Ball santa hatPoslednú nedeľu pred Vianocami (17.decembra) opäť organizujeme Predvianočný turnaj v novozrekonštruovanej telocvični ZŠ v Ivanke pri Dunaji. Turnaja sa môžu zúčastniť akékoľvek 4- až 8-členné tímy z Ivanky a okolia po zaplatení registračného poplatku 50,- EUR.
Presný začiatok, rozpis zápasov a ďalšie detaily uvedieme až potom, keď dokončíme registráciu. Zaplatiť treba najneskôr do 8.12., kto zaplatí ešte do konca novembra má zľavu 10,- EUR. Hrať dostane možnosť prvých 8 tímov, ktoré zaplatia.

Prihlasovanie je možné zrealizovať len on-line, vyplnením nižšie uvedeného formulára. Po stanovenom termíne, do ktorého treba zaplatiť, alebo aj v prípade dosiahnutia maximálneho počtu prihlásených tímov už formulár nebude k dispozícii. Štartovné za tím je potrebné zaplatiť (prevodom na náš bankový účet SK7109000000005081439367). Družstvo sa považuje za zaregistrované až po potvrdení prijatia platby. Ako variabilný symbol uveďte registračné číslo, ktoré dostanete pri potvrdení prihlásenia na vami uvedenú emailovú adresu a do správy pre prijímateľa pre istotu uveďte aj názov tímu alebo kontaktný email.

Na predbežné prihlásenie sa môžete použiť aj nasledujúci formulár (do poznámky uveďte zoznam aspoň niektorých