Nie, nie je to žart. Obec Ivanka pri Dunaji vyhlásilla na 1.4. celoobecnú brigádu s cieľom upratať si naše okolie pred blížiacimi sa sviatkami jari. TJ Ioan sa už tradične k tejto akcii pripája a pripravuje areál školského dvora na aktivity, ktoré organizujeme v priebehu jari. Pravidelne vykonávame údržbu a odstraňujeme malé závady na ihrisku pre malý futbal a pripravujeme celý arál ZŠ na blížiace sa detské cyklistické preteky.

 

Pozývame na brigádu futbalistov z IML, z každého tímu aspoň 2 ľudia, aby sme trochu upratali ihrisko a jeho okolie, ponapínali a poopravali sieťky a pod. Bolo by vhodné, aby prišli aj všetci kapitáni alebo aspoň tí, ktorým záleží na ďalšom osude IML. Popri brigáda alebo krátko po nej by sme sa mohli dohodnúť, ako by sme mohli pokračovať v ďalších kolácj IML. Pokiaľ sa nám to nepodarí, 1.4. skončíme túto sezónu a len veľmi ťažko sa nám podarí opätov.ne niečo rozbehnúť.

20170323 102102Pozývame na brigádu aj cyklistov a ďalších podporovateľov TJ Ioan 1209 alebo športovania v areáli ZŠ vôbec. Obec nám prisľúbila odsttrániť a odviezť nebezpečne vytŕčajúce korene, my sa budeme venovať príprave dráhy na cyklokros a upratovaniu jej najbližšieho okolia tak, aby mohli 8.4. deti pretekať čo najbezpečnejšie.

 

Okrem pracovného elánu, úsmevu a dobrej nálady si, prosím, prineste metly, lopaty alebo hrable a samozrejme niečo na občerstvenie. Stretneme sa pri telocvični 1.4. o 10:00.