Už v túto nedeľu 18.12. sa uskutoční 3. ročník Predviano
čného turnaja, ktorého sa zúčastní 8 tímov: KLM, Joklovinky, Blackhawks, Warriors, Preisachova ulica, Young Boys, FC Nealko a Dorast. Tímy budú rozdelené do 2 skupín po 4 tímoch, v nich sa  odohrjú zápasy každého s každým. Zápasy budú hrať striedavo tímy z prvej a druhej skupiny. Na každý zápas základnej časti je plánovaných 20 minút vrátane krátkej prípravy a výmeny tímov. Prvý zápas sa začína už o 9:00, ale ešte predtým sa približne o 8:45 uskutoční rozlosovanie, aby mali všetky tímy rovnaké podmienky. Zápasy sa budú začínať v presných časových intervaloch bez ohľadu na počet prítomných hráčov na ihrisku.

Hrať sa bude s futsalovou loptou Select, 4 hráči bez brankára na malé brány. Bočné čiary nebudú, ale pokiaľ lopta prekročí zadnú čiaru,  rozohrá súper. Rovnako pri dotyku lopty so stropom alebo s konštrukciami rozohrá súper. Góly budú platiť aj z celého ihriska, závažnejšie priestupky budú riešené kartami.
Po skončení zápasov v základných skupinách bude krátka prestávka a po nej pôjdu zápasy vyraďovacej časti, na ktoré je vyhradených 25 minút. Druhí budú hrať s tretími a následne štvrtí s prvými, potom už len zápasy o tretie miesto a napokon finále. Pri nerozhodnom výsledku sa budú okamžite kopať jedenástky, najskôr tí hráči, ktorí boli naposledy na ihrisku.
Ocenené budú tímy na prvých troch miestach a najlepší strelec turnaja, ktorý počas prvých 4 zápasov (skupina + prvý zápas play-off) nastrieľa najviac gólov. V prípade rovnosti bude rozhodovať umiestnenie tímu alebo rozstreľ.
Vyhlasovanie výsledkov a ukončenie celého turnaja vychádza predbežne niekedy na 16:00.
Každý tím dostane balík mineráliek a jednoduché občerstvenie. Všetky tímy si po sebe pred odchodom odpracú svoj neporiadok a odpadky vložia do prípravených igelitových sáčkov.