trening

Pred jarným cyklokrosom sme účastníkom na skúšku ponúkli aj tréningy, o ktoré bol väčší záujem, ako sme očakávali. V septembri organizujeme opäť cyklopreteky, tentokrát cezpoľné a pri tej príležitosti pozývame všetkých účastníkov na tréningy, na ktorých sa môžu všetci zúčastnení pripraviť čo najlepšie na preteky. V tréningoch pre členov však budeme pokračovať aj po termíne pretekov, pokiaľ to počasie dovolí, budeme vonku, neskôr by sme sa chceli presunúť do nejakej haly.

 

Tréningy budú bývať dvakrát týždenne, vždy popoludní resp. podvečer. Jeden tréning bude počas pracovných dní a to buď v utorok alebo vo štvrtok, druhý v nedeľu. Úplne presné časy si dohodneme po dohode s účastníkmi. Stretneme sa vždy pri vstupe do areálu ZŠ a to bude väčšinou aj miesto ukončenia, kde si budú môcť rodičia svoje deti vzdvihnúť, pokiaľ sa nedohodneme inak.

Každý tréning bude trvať minimálne hodinu, podľa výkonnosti konkrétneho jednotlivca. Väčšinou to budú samozrejme cyklojazdy spojené s nácvikom konkrétnych disciplín. V prípadoch nepriaznivého počasia tréning buď preložíme alebo sa presunieme niekam dovnútra a budeme sa venovať trochu teórii či servisu bicyklov.

Z počiatku sa chceme zamerať najmä na tréningy a výchovu detí vo veku od 7 do 15 rokov. Radi medzi sebou privítame aj rodičov, ktorí sa cyklistike venujú spolu so svojimi deťmi a občas sú ochotní venovať časť svojho voľného času nielen svojim ale aj iným deťom.

Každý účastník našich tréningov bude musieť mať okrem vhodného bicykla (najlepšie horský alebo aspoň krosový) riadne vyplnenú prihlášku do Cyklistického klubu Ioan 1209, podpísanú zodpovedným zástupcom a zaplatený mesačný členský príspevok 10,- EUR. Počas našich tréningov bude musieť každé dieťa mať svoju cyklistickú prilbu, vždy riadne nasadenú, vhodné oblečenie a pitie.

Na vyjadrenie predbežného záujmu vyplňte priložený formulár.

Účastník:*
Dátum narodenia:*
Adresa:
E-mail (na potvrdenie):*