zmensenyPozývame tímy i jednotlivcov, záujemcov o amatérsky futbal na malých ihriskách s umelou trávou, aby sa prihlásili medzi nás a zahrali si s nami už 7. ročník Ivanskej minifutbalovej ligy (IML). Kto sa stihne prihlásiť (formulár nižšie) do konca júla 2016, dostane zľavu až 20%. Bližšie informácie ďalej v texte.

IML sa hrá na ihrisku v areáli ZŠ v Ivanke pri Dunaji. Každému tímu garantujeme minimálne 20 zápasov počas sezóny, ktorá sa hrá v sobotu popoludní systémom jeseň-jar. Zápas sa hrá na 2 polčasy po 25 minút, 4 hráči v poli a brankár. Zápas rozhoduje rozhodca, aktuálne skóre a čas sú počas zápasu zobrazené na elektronickom informačnom paneli. Finálne výsledky a štatistiky zápasov sú počas celej sezóny dostupné na tejto stránke.

Každý prihlásený tím môže mať na súpiske maximálne 15 hráčov, odporúčaný minimálny počet hráčov je 10. Na prihlásenie je potrebné vyplniť nižšie uvedený formulár a zaplatiť registračný poplatok. Registračný poplatok na celú sezónu je pre všetky tímy 200,- EUR. Platí sa buď prevodom na náš bankový účet alebo, po  dohode vopred, aj v hotovosti. Tím, ktorý sa prihlási ešte počas júla 2016, dostáva automaticky zľavu 20% z poplatku. Na prvotné prihlásenie je však potrebné zaplatiť minimálne 50,- EUR, zvyšok bude potrebné doplatiť pred prvým zápasom sezóny. V prípade opdstúpenia tímu sa poplatky nevracajú.

Pri prevode na náš bankový účet SK7109000000005081439367 v SLSP uveďte Variabilný symbol: 201617 Konštantný symbol: 0558 a v správe pre príjemcu názov Vášho tímu (bez diakritiky).

Privítame aj inividuálnych hráčov, ktorí nemajú žiadny tím a pomôžeme im vytvoriť tím nový, alebo sa dostať sa súpisku niektorého z už existujúcich tímov.

 

Vyplňte kompletný formulár korektne a my Vás budeme následne informovať o ďalších krokoch.

Názov tímu:*
Kapitán/žiadateľ:*
E-mail:*
Telefón:
Poznámky: