Čítať ďalej...V roku 2019 organizujeme už 5. ročník 2 našich cyklistických pretekov v Ivanke pri Dunaji - jarného, rýdzo detského cyklokrosu pod názvom Vezmi bike a príď sa zabaviť a jesenných cezpoľných cyklopretekov Ivanka XC. Rozhodli sme sa, že sa pokúsime získať nejakých partnerov, s ktorými zorganizujeme pre deti cyklistické preteky aj na iných miestach. A v niektorých prípadoch prídame pre deti aj preteky v behu.

Cyklobeh je bodovacia súťaž detí - jednoltivcov v cyklistických a bežeckých pretekoch v nasledovných termínoch:

Čítať ďalej...V štandardnom termíne začiatkom apríla sa už tradične uskutočnia detské cyklistické preteky pod názvom Vezmi bike a príď sa zabaviť. Už viac rokov sa však chystáme naše športové aktivity pre vás rozšíriť aj o bežecké podujatia. Ostatné 2 roky sme si to vyskúšali počas nášho novembrového podujatia Šutrovský bežecký maratón a tak sme sa rozhodli tento rok urobiť vyskúšať aj celodenné podujatie - ráno cyklistika, popoludní beh.

Čítať ďalej...V sobotu 9.3. sa v Ivanke pri Dunaji uskutočnili už druhýkrát orientačné preteky Snežienky a machri, ktoré boli zároveň 4. kolom oblastného rebríčka Západnej oblasti Slovenského zväzu orientačných športov (SZOŠ). Cez internet sa vopred prihlásilo 270 súťažiacich a k nim sa v sobotu pridalo množstvo ďalších pretekárov z Ivanky a okolia, ktorí prišli na našu výzvu. Napriek občasnému mrholeniu sa pretekov v priebehu celého dňa zúčastnilo viac ako 300 účastníkov nielen z Ivanky a okolia, ale z celého Slovenska a dokonca aj zástupcovia 2 klubov z Čiech a 4 klubov z Rakúska.

Čítať ďalej...Darujte nám 2% zo svojich daní a podporte naše športové aktivity pre verejnosť v Ivanke pri Dunaji a jej okolí.

Fyzická osoba - zamestnanec

Pokiaľ ste zamestnaný/á, stiahnite si formulár s predvyplnenými údajmi pre TJ Ioan 1209, doplňte svoje údaje, priložte Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré dostanete už vyplnené od zamestnávateľa a oba formuláre zašlite na svoj daňový úrad.

Poznámka: Pokiaľ ste v roku 2018 ako dobrovoľník odpracovali viac ako 40 hodín a máte k dispozícii potrebné potvrdenie, môžete nám poukázať 3%.

Prípadne nám doneste potrebné papiere a my ich odošleme na príslušný daňový úrad na naše náklady.

Čítať ďalej...V rámci programu "Vy rozhodujete, my pomáhame" spoločnosti Tesco sa naša telovýchovná jednota zapojila do výzvy projektom "Bezpečné bicykle - osadenie cyklostojanov". Našim cieľom je poskytnúť obyvateľom Ivanky pri Dunaji, ktorí sa prepravujú po obci na bicykli, nové cyklostojany. V prvom kroku by sme ich chceli umiestniť na pár prvých exponovaných miest a následne môžeme pokračovať v spolupráci s obcou, podnikateľmi či inak.

nasi partneribici bike and ciity logoerb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo