Čítať ďalej...Šutrovský bežecký maratón organizujeme 17.11. V roku 2019 to bolo tretíkrát. Tak sme si povedali, že by sme opäť mohli zvýšiť počet štartujúcich družstiev na 30. Symbolickú tridsiatku sa nám v deň 30. výročia Nežnej revolúcie pokoriť nepodarilo, ale aj 27 štartujúcich družstiev je pekný úspech. K nim sa pridalo ešte 70 detí. A ešte pekné počasie. To nám opäť vyšlo.

Čítať ďalej...V rámci podujatia pre nadšencov 2 kolies (bez motora), ktorú sme pomáhali organizovať našej obci pri príležitosti Roku Milana Rastislava Štefánika, sme zorganizovali jednoduché preteky jednotlivcov - časovku na asi 1200 metrov. Akcie sa zúčastnilo odhadom asi 70 ľudí, chuť a odvahu zapretekať si napokon našlo 28 z nich. Na priloženej fotografii sú všetci ocenení.

Čítať ďalej...

 Poď si s priateľmi zabehať a vyplaviť pár endorfínov.

17.11.2019 sa v Ivanke pri Dunaji opäť po roku uskutoční štafetový beh družstiev, kedy si môže každý určiť, akú časť z tých vyše 42km si zabehne. Stačí zostaviť družstvo 4 až 8 bežcov a zúčastniť sa štafetového behu družstiev okolo jazera Štrkovka (Šutrovka). Šutrovský bežecký maratón znamená zabehnúť dokopy 28 kôl okolo jazera za čo najkratší čas.

Sprievodným programom je aj beh detí všetkých vekových kategórií.

Čítať ďalej...Telovýchovná jednota Ioan 1209 existuje už 5 rokov. Zorganizovali sme už desiatky športových a iných súvisiacich podujatí v obci Ivanka pri Dunaji a jej okolí. Spočiatku sme boli zameraní najmä na futbalové aktivity, postupne sme však prešli pokusmi bez zamerania sa na konkrétny šport a v ostatnom čase sústtredíme svoju pozornosť najmä na cyklistiku, behy, orientačné športy a futbal. Stále sa však pokúšame pripravovať aj jednorazové podujatia s cieľom zistiť, či existuje záujem aj o iné športy.

{tab Úvod}

Čítať ďalej...Preteky sa už uskutočnili. Napriek daždivému počasiu nás prekvapilo, že zo 193 prihlásených pretekárov ich napokon preteky dokončilo 155. Všetkým gratulujeme.

V sobotu 7.9.2019 sa na tradičnom mieste s centrom v areáli strednej školy v Ivanke pri Dunaji uskutočnia cezpoľné preteky. Dopoludnia sa uskutočnia cyklistické preteky a popoludní bežecké. Každý si môže vybrať, či sa zúčastní len cyklistickej časti, alebo len bežeckej časti, alebo si vyberie kombináciu oboch. V spolupráci s ďalšími združeniami a aktivistami z našej obce pripravujeme okrem pretekov deň plný športu a zábavy. Príďte sa presvedčiť sami a priveďte celú rodinu.

nasi partneriBSK sivy stvorecerb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo