Čítať ďalej...9. ročník cezpoľných cyklistických pretekov v Ivanke pri Dunaji sa uskutoční v tradičnom termíne - druhú septembrovú sobotu - 9.9.2023. Už čoskoro spustíme prihlasovanie, pozrite si zatiaľ predchádzajúce ročníky v histórii našich cyklopretekov. Chystáme viac kategórií medzi dospelými.

Čítať ďalej...V 9. ročníku detských cyklistických pretekov prinášame viacero zmien. Chceme sa viac zamerať na obyvateľov nášho mikroregiónu, a preto prednostne pozývame deti z našej obce Ivanka pri Dunaji a zo susedných obcí Bernolákovo, Zálesie, Most pri Bratislave, Malinovo a pod. Okrem nášho tradičného preteku, ktorý pre väčšie deti trochu pripomína cyklokros, si budete môcť vyskúšať aj paralelný slalom či špeciálne technické disciplíny. Alebo nám jednoducho príď ukázať niečo, čo s bicyklom dokážeš. To posledné platí nielen pre deti! Zároveň organizujeme aj nábor do cyklistického oddielu a na všeobecnú športovú prípravu na ďalší školský rok. Nielen detí, ale aj dospelých.

 

Čítať ďalej...Tradične v poslednú nedeľu pred sviatkami sa tentokrát 18.12.2022 uskutočnil v Ivanke pri Dunaji po trojročnej pandemickej prestávke už 7. ročník Predvianočného turnaja vo futbale. Prihlásilo sa 6 tímov. Program turnaja musel byť v tento deň výnimočne prispôsobený výkopu vo finálovom zápase Majstrovstiev sveta vo futbale, v ktorom napokon v penaltovom rozstrele vyhrala Argentína nad Francúzskom.

Na Predvianočnom turnaji sa tímy pobili najskôr v skupinách, následne vo vyraďovacej časti a na záver o umiestnenie. Aj tu bolo niekoeľko penaltových rozstrelov. Každý tím si zahral 4 alebo 5 zápasov. Detaily hľadajte v záložke Výsledky.

Stretneme sa opäť o rok, 17.12.2023.

Čítať ďalej...Darujte nám 2% zo svojich daní a podporte naše športové aktivity pre verejnosť v Ivanke pri Dunaji a jej okolí.

Fyzická osoba - zamestnanec

Pokiaľ ste zamestnaný/á, stiahnite si formulár s predvyplnenými údajmi pre TJ Ioan 1209, doplňte svoje údaje, priložte Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré dostanete už vyplnené od zamestnávateľa a oba formuláre zašlite na svoj daňový úrad.

Poznámka: Pokiaľ ste v roku 2022 ako dobrovoľník odpracovali viac ako 40 hodín a máte k dispozícii potrebné potvrdenie, môžete nám poukázať 3%.

Prípadne nám doneste potrebné papiere a my ich odošleme na príslušný daňový úrad na naše náklady.

 Čítať ďalej...

Dňa 17.11.2022 sa uskutočnil 5. ročník tradičného štafetového behu - Šutrovský bežecký maratón. Konečne po dvoch rokoch už bez pandemických obmedzení a tak sa na ňom zúčastnilo rekordných 29 družstiev. Potešil nás veľký záujem družstiev z Ivanky a okolia, ako aj účasť klubov s výkonnostnými i rekreačnými bežcami z rôznych kútov Slovenska. Na preteky sa nám krásne vyčasilo a tak si akciu všetci bežci mohli do sýtosti vychutnať. Pred samotným maratónom sa konali individuálne behy detí, kde si sily prišlo zmerať takmer 50 detí.

nasi partnerierb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo      image001                    BSK jpg