Čítať ďalej...Darujte nám 2% zo svojich daní a podporte naše športové aktivity pre verejnosť v Ivanke pri Dunaji a jej okolí.

Fyzická osoba - zamestnanec

Pokiaľ ste zamestnaný/á, stiahnite si formulár s predvyplnenými údajmi pre TJ Ioan 1209, doplňte svoje údaje, priložte Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré dostanete už vyplnené od zamestnávateľa a oba formuláre zašlite na svoj daňový úrad.

Poznámka: Pokiaľ ste v roku 2018 ako dobrovoľník odpracovali viac ako 40 hodín a máte k dispozícii potrebné potvrdenie, môžete nám poukázať 3%.

Prípadne nám doneste potrebné papiere a my ich odošleme na príslušný daňový úrad na naše náklady.

Čítať ďalej...Dňa 9.3.2019 sa v Ivanke pri Dunaji uskutočnia otvorené preteky v orientačnom behu, ktoré sú súčasne 4.kolom oblastného rebríčka Západnej oblasti Slovenského zväzu orientačných športov. Predpoludním budú na programe preteky jednotlivcov, v rámci ktorých budú mať priestor aj malé deti (detská trať alebo kategória RD - rodiny s deťmi) a začiatočníci (kategórie Nábor alebo Open). Popoludní sa uskutočnia preteky štafiet.

Čítať ďalej...Po úspešnom úvodnom pokuse organizuje Telovýchovná jednota Ioan 1209 v spolupráci s obcou Ivanka pri Dunaji 2. ročník ankety - Športovec obce za rok 2018. Do ankety môže každý nominovať svojho favorita, ktorý dosiahol počas roku 2018 zaujímavý športový úspech a súčasne nejakým spôsobom reprezentoval našu obec. Hodnotiaca komisia posúdi nominácie jednotlivcov a športových kolektívov a v rámci programu niektorej z jarných verejných obecných udalostí budú verejnosti oznámené výsledky v nasledovných kategóriách:
1. Najúspešnejší športovec/športovkyňa – senior (nad 18 rokov)
2. Najúspešnejší mládežnícky športovec / mládežnícka športovkyňa (do 18 rokov vrátane)
3. Najúspešnejší športový kolektív – seniori
4. Najúspešnejší mládežnícky športový kolektív (do 18 rokov)

Čítať ďalej...V rámci programu "Vy rozhodujete, my pomáhame" spoločnosti Tesco sa naša telovýchovná jednota zapojila do výzvy projektom "Bezpečné bicykle - osadenie cyklostojanov". Našim cieľom je poskytnúť obyvateľom Ivanky pri Dunaji, ktorí sa prepravujú po obci na bicykli, nové cyklostojany. V prvom kroku by sme ich chceli umiestniť na pár prvých exponovaných miest a následne môžeme pokračovať v spolupráci s obcou, podnikateľmi či inak.

 

Čítať ďalej...22.12.2018 sa uskutočnil už 5. ročník Predvianočného turnaja vo futbale. Prihlasovanie bolo v tomto roku vďaka zvýšenému záujmu ukončené oveľa skôr ako zvyčajne. Turnaja sa zúčastnili nasledovné tímy:

  1. KLM (Marián Mališ)
  2. FC Marakana (Juraj Urbanovic)
  3. Seniori Ivanka (Milan Drozda)
  4. Prodom (Branislav Pšenčík)
  5. Belehradskí Lišiaci (Pavol Zálešák)
  6. Nezavisly (Martin Svihel)
  7. Miesiči (Peter Preisach)
  8. Klasici (Pavol Kinces)

nasi partneribici bike and ciity logoerb obec ivanka pri dunajischulo autoskola logozlate zrnko logo