Čítať ďalej...Pred vianočnými sviatkami sa už tradične stretávajú nadšenci futbalu na Predvianočnom turnaji, ktorý už od roku 2014 organizuje naša telovýchovná jednota.Tentokrát prichádzame s viacerými zmenami. Máme možnosť vyskúšať si priestory novej športovej haly, ktorá je už pár mesiacov využívaná najmä na basketbal a florbal. Z dôvodu ich ligových zápasov sa turnaj uskutoční v sobotu 16.12.2023 a začiatok sa posúva už na 8:00. Vďaka veľkému priestoru a bránam budeme hrať podľa pravidiel futsalu.

 Čítať ďalej...

Dňa 17.11.2023 sa uskutočnil 6. ročník tradičného štafetového behu - Šutrovský bežecký maratón. Napriek daždivej predpovedi počasia nakoniec tesne pred prvým detským pretekom prestalo pršať a vydržalo nám to už celý deň. Podujatia sa zúčasnilo 27 družstiev. Potešil nás veľký záujem družstiev z Ivanky a okolia, ako aj účasť klubov s výkonnostnými i rekreačnými bežcami z rôznych kútov Slovenska, no prišiel aj bežec zo Sri Lanky! Pred samotným maratónom sa konali individuálne behy detí, ktorých mnoho síce predpoveď odradila, ale napokon sa našlo 30 statočných detí, ktoré si s náročnou rozmočenou traťou poradili.

 

 

Čítať ďalej...Telovýchovná jednota Ioan 1209 sa v sezóne 2023-2024 bude venovať cyklistike, orientačným športom (beh a cyklistika) a športu pre všetkých. Budeme zabezpečovať pravidelné i nepravidelné tréningy. Tréningy sú určené primárne pre deti a mladé športové talenty, do klubu však prijmeme aj záujemcov z radov dospelých. Tréningy budú bývať aj vonku aj v telocvični. Ďalšie detaily si prečítate ďalej v texte a postupne ich budeme aktualizovať najmä vo väzbe na potvrdenie termínov prenájmu telocvične a ďalších priestorov.

 Čítať ďalej...

17.11.2023 sa v Ivanke pri Dunaji opäť  uskutoční Šutrovský bežecký maratón, ktorý TJ Ioan 1209 organizuje v spolupráci s obcou Ivanka pri Dunaji. Pozývame vás na štafetový beh družstiev, kedy si môže každý určiť, akú časť z vyše 42km si zabehne. Stačí zostaviť družstvo 4 až 8 bežcov a zúčastniť sa štafetového behu družstiev okolo jazera Štrkovka (Šutrovka). Šutrovský bežecký maratón znamená zabehnúť dokopy 28 kôl okolo jazera za čo najkratší čas. Pred pretekmi družstiev sa uskutočnia individuálne bežecké preteky detí.

Čítať ďalej...Pozývame opäť všetkých, čo majú radi naše menej náročné cezpoľné cyklistické preteky Ivanka XC, ktoré sa uskutočnia v sobotu 9. 9. 2023 v dopoludňajších hodinách v Ivanke pri Dunaji a najbližšom okolí s centrom v areáli strednej školy v Ivanke pri Dunaji. Prihlasovanie je už spustené (linka nižšie). Pozrite si aj predchádzajúce ročníky v histórii našich cyklopretekov. V 9. ročníku chystáme viac kategórií medzi dospelými.

 

Všetky podstatné informácie si prečítate v texte nižšie.

nasi partnerierb obec ivanka pri dunajizlate zrnko logo      image001                    BSK jpg