DSC 0047Tesne pred Vianocami sa uskutočnil dlho očakávaný turnaj IML v telocvični. Zúčastnili sa ho hráči z 8 tímov IML, ktorým sa s istými ťažkosťami nakoniec podarilo zostaviť 10 mužstiev. Kto neprišiel, môže len ľutovať, pretože zápasy mali kvalitu aj náboj. Výsledky nebolo možné vopred predpovedať, pretože hra v telocvični je iná ako na miniihrisku a prekvapeniam napomohlo aj zloženie mužstiev a aktuálna forma jednotlivých hráčov.


Turnaj sa odohral v súlade s propozíciami, každé mužstvo si zahralo minimálne 4 pätnásťminútové zápasy v skupinách. Chvíľu pred začiatkom turnaja sme na malé bránky stihli natiahnúť nové sieťky a presne o 9:00 začal prvý zápas skupinovej časti. Začiatky zápasov sa začínali každých 20 minút, hráči tak mali možnosť si odbehnúť a prísť presne na vopred známy termín zápasu. Ako to už býva, aj s týmto pravidlom mali niektorí mudrlanti problém.
Po odohratí všetkých skupinových zápasov boli tabuľky skupín nasledovné:

 

Skupina A Skupina B
Por. Mužstvo Skóre Body
1. Most Warriors 5:1 8
2. THCrew I 5:7 6
3. Old School 7:4 5
4. Čierna voda 8:9 4
5. Klasici I 8:12 4
Por. Mužstvo Skóre Body
1. THCrew II 18:5 9
2. Džuvy 9:4 8
3. Klasici II 5:8 5
4. KLM 1:7 3
5. Nealko 6:15 2


DSC 0127Najlepším strelcom skupinovej časti turnaja sa stal s 10 gólmi s veľkým odstupom P. Kinčeš z mužstva THCrew II. Na ďalších miestach sa v tabuľke strelcov umiestnili s 5 gólmi T. Kelemen (Džuvy) a so 4 gólmi R. Bereň (Č. voda) a M. Horváth (Nealko).

O miesta na bedni si nakoniec zahrali mužstvá Most Warriors, Džuvy, THCrew II a THCrew I. Posledné 2 zápasy sa hrali na 2 polčasy po 10 minútach. Zápas o 3 miesto medzi Most Warriors a THCrew I sa skončil až penaltovým rozstrelom (z celého na prázdnu bránu), po ktorom sa po záverečnom kope tešilo mužstvo THCrew I. Finálový zápas medzi Džuvy a THCrew II bol vyrovnaný len počas prvého polčasu. V druhom už taktovku jednoznačne prebrali chalani z THCrew II, ktorí nakoniec vyhrali pomerne vysoko 7:3. Na prvých troch miestach sa teda umiestnili mužstzvá v poradí: 1. THCrew II, 2. Džuvy a 3. THCrew I. Aj v tejto časti strelcom dominoval Pali Kinčeš, ktorý tým len potvrdil, že cena pre najlepšieho strelca sa ocitla v správnych rukách.

DSC 0060Za bezproblémový priebeh turnaja by som chcel touto cestou poďakovať obom rozhodcom (A. Marczell a P. Augustovič), mojej manželke za prípravu občerstvenia a všetkým, ktorí mi pomáhali s prípravami a záverečným upratovaním. Teším sa na ďalšie stretnutia v roku 2015.

Viac fotiek môžete nájsť TU.


TO TOP