thumbsVzhľadom k aktuálnemu stavu prihlásenia tímov do IML v sezóne 2014-15 je rozlosovanie 1. kola, ktoré sa odohrá už v sobotu 6.9., nasledovné:

13:00 Most Warriors - SK Čierna Voda
14:00 TJ Džuvy - FC Patriots
15:00 FC Old School - Klasici
16:00 KLM - Nealko
17:00 Gešajov - THCrew (nové)

Termíny o 12:00 a o 17:00 sú voľné pre prípad, že by sa právoplatne prihlásili ďalšie tímy. Z tých doposiaľ odovzdali predbežnú súpisku len záujemcovia o zostavenie tímu Hruška Return, ktorý je zatiaľ bez súpera. Ostatní avízovaní záujemcovia (THCrew, Gešajov a nový tím z Vrakune) sa neunúvali poslať ani len súpisku, preto nie je isté, či boli vôbec schopné sa dať dokopy. Organizátor má zodpovednosť ku každému jednému tímu. Preto budú prípadné ďalšie zápasy a konkrétne tímy, ktoré sa v nich stretnú zverejnené len vtedy, keď organizátor dostane súpisku ďalšieho tímu či tímov. Vzhľadom k ich prístupu, ktorý nie je v súlade s dohodnutými pravidlami, bude ich konanie predmetom dohody kapitánov tých 8 mužstiev, ktoré si svoje zäväzky splnili v súlade s pravidlami. Dovtedy si môžu za "odmenu" hľadať svojho súpera a vzájomne sa povzbudzovať k včasnému splneniu záväzkov.

Pre všetkých: Na zápas IML bude v prvom kole umožnené nastúpiť len tým tímom, ktoré si splnia všetky svoje povinnosti, t.j. pred začiatkom zápasu budú mať odovzdanú aspoň predbežnú súpisku a zaplatený poplatok na celú sezónu, ktorý bol dohodnutý na stretnutí zástupcov IML 28.8. Rozlosovanie ostatných kôl IML až do konca sezóny bude definitívne zrealizované po 1. kole.


TO TOP