DSC 5085Pomaly sa nám končia školské prázdniny a opäť sa priaznivcom minifutbalu hlási naša Ivanská minifutbalová liga, ktorá sa nám týmto dostáva už do svojej 5. sezóny. Tentokrát by sme ju chceli začať čo najskôr, najlepšie už v prvú septembrovú sobotu, aby sme sa vyhli prípadnému nepriaznivému počasiu, ktoré by mohlo prísť v závere novembra. V prípade, že by nám dobré počasie vydržalo v novembri aj po odohratí všetkých kôl jesennej časti, radšej si vonku zorganizujeme nejaký zaujímavý turnaj.

 

Prihlasovanie tímov by sme chceli zrealizovať takým spôsobom, aby bolo už niekoľko dní pred prvým kolom jasné, ktoré tímy si splnili základné povinnosti a je tak isté, že na prvé kolo nastúpia. Zástupcovia tímov, ktorí sa o IML zaujímajú, si už určite urobili prvotný prieskum a majú vybraných a potvrdených aspoň hráčov do základu. Tí by sa nám mali čo najskôr prihlásiť na iml(zavináč)iml.sk, uviesť názov tímu, kontaktné informácie na seba (meno, priezvisko, telefón a email) a predbežný zoznam hráčov. Aby sme sa vyhli už známym problémom z minulosti, kedy sa nám poprihlasovali aj tímy, ktoré nakoniec neboli schopné nastúpiť, budeme od každého tímu požadovať najneskôr do 28.8.2014 do 21.00 zaplatiť aj povinný minimálny registračný poplatok 100,- EUR. Ďalšie detaily a rozlosovanie zápasov uverejníme včas, sledujte preto i naďalej našu stránku!

Účastníci predchádzajúcich sezón IML nám môžu posielať aj návrhy na vylepšenie pravidiel súťaže alebo iných záležitostí týkajúcich sa IML. Takisto môžeme rozbehnúť diskusiu na www.facebook.com/Ivanskaminiliga.

 


TO TOP