Ako už bolo uvedené v článku Po základnej časti, v sobotu 7.6. sa uskutoční už tradičný turnaj play-off, ktorý v priamom zápolení prvej osmičky rozhodne o víťazovi IML ročníka 2013-14. Ceny si odnesú aj mužstvá na 2. a 3. mieste a samozrejme aj najlepší strelec IML po jej základnej časti.

 

Aby boli podmienky čo najférovejšie, doplňujeme k štandardným informáciám o turnaji play-off (kópia z minulého roku) zopár pravidiel:

  1. Za mužstvá môžu na záverečnom turnaji play-off nastúpiť len hráči uvedení na aktuálnej súpiske.
    (Do budúcna navrhujeme dať do pravidiel aj to, že hráč hrajúci v play-off musí mať odohraný aj nejaký počet zápasov základnej časti. Aby mužstvá nekalkulovali s tým, že majú kvalitných futbalistov, ktorí nemajú čas chodiť hrávať bežne miniligu, ale na záverečný turnaj play-off prídu.)

  2. V prípade nerozhodného výsledku sa kopú pokutové kopy. (Klasicky, najskôr trojica hráčov a potom už len po jednom.)

 

Ďalšie informácie

  • Účastníci IML budú mať možnosť počas turnaja play-off dávať pripomienky k úpravám pravidiel a predbežne sa prihlasovať na ďalší ročník IML.
  • Počas posledného kola bola opäť zakopnutá lopta za plot, tentokrát nám ju však majiteľ pozemku vzal. Preto chceme všetkých účastníkov play-off požiadať o zvýšenú opatrnosť.
  • Vyvrcholením záverečného turnaja bude bezosporu finálový zápas a následné odovzdávanie cien. Tentokrát môže byť tých vyvrcholení viac, pred finálovým zápasom prisľúbili vystúpenie mažoretky.

TO TOP