V posledný májový deň sa odohrali všetky zápasy 22. kola a zároveň aj všetky dohrávky miniligového ročníka 2013/14. Tabuľku po základnej časti si môžete pozrieť v menu Tabuľka a tam nájdete po kliknutí na ikonu kalendára aj výsledky všetkých zápasov základnej časti IML.

Budúci týždeň nás čaká play-off, v ktorom sa zúčastnia len mužstvá, ktoré sa umiestnili na prvých 8 miestach tabuľky.

 

 1. THCrew
 2. FC Gunners
 3. SK Čierna Voda
 4. TJ Džuvy
 5. FC Patriots
 6. FC Old School
 7. Gešajov
 8. Most Warriors

V sobotu 28.6. nás výber IML (vybraní hráči viacerých mužstiev) bude reprezentovať v Pezinku na Majstrovstvách Slovenska v malom futbale 2014. Hráči THCrew už skôr oznámili, že sa z dôvodu ich účasti na inom turnaji nezúčastnia.

Žiadame všetky mužstvá, ktoré sa zúčastňujú záverečného turnaja play-off, aby sa v sobotu 7.6. dostavili v plnej zostave na miniihrisko už o 9:00, aby sme s hráčmi mohli prebrať:

 • pravidlá a rozpis turnaja play-off
 • zoznam hráčov a podmienky účasti na Majstovstvách Slovenska
 • zopár informácií k ročníku 2014/15

Zároveň sa chceme poďakovať hráčom všetkých mužtiev prebiehajúceho ročníka za účasť v našej minilige a dúfame, že sa z väčšinou z vás stretneme na ihrisku aj v ročníku 2014-15. Sledujte priebežne túto stránku aj počas letných mesiacov, pretože tu budeme postupne uverejňovať podmienky účasti v budúcom ročníku. Už teraz vieme, že v záujme poriadku a vašej bezpečnosti sprísnime niektoré pravidlá a podmienky účasti v IML. Návrh vám včas predostrieme a čo najskôr na tejto stránke sfunkčníme diskusné fórum.


TO TOP