Stretnute kapitánov/zástupcov mužstiev IML sa uskutočnilo na miniihrisku 8.3.2014 o 17:00.

 • Priamo sa zúčastnili: Čierna Voda, Džuvy, Gunners, KLM, Most Warriors, Old School
 • THCrew, THClub a Fešáci vopred potvrdili, že na jarnú časť nastúpia
 • Stretnutia sa nezúčastnil zástupcovia: Patriots (ospravedlnený), Gešajov (bez informácie)

Prítomní sa dohodli nasledovne:

 

 

 1. Prvé kolo jarnej časti sa odohrá 22.3. Prvý zápas začne o 14:00.
  Detailný rozpis jarnej časti bude čoskoro uverejnený na našej stránke www.iml.sk. Počas veľkonočných sviatkov (19.4.) bude v súťaži voľno, posledné kolo vychádza na 31.5. a turnaj play-off sa medzi najlepšou osmičkou odohrá 7.6. (Poznámka: Ivanský hodový turnaj sa uskutoční 21.6.)
 2. Na zmene pravidla č. 4 – dĺžka zápasov sa mení na 2 x 25 minút.
 3. Mužstvo môže do začiatku jarnej časti vymeniť na súpiske maximálne 3 hráčov, pričom nesmie mať na súpiske viac ako 14 hráčov (viď pravidlo č. 16). Za každého nového hráča na súpiske v porovnaní so stavom v jesennej časti mužstvo zaplatí 10,- EUR. Zástupcovia mužstiev dostanú emailom jesenné súpisky na doplnenie podľa tohto bodu.
 4. Všetky poplatky musia byť vyrovnané ešte pred začiatkom jarnej sezóny (viď pravidlo 16).
 5. 15. marca sa uskutoční brigáda s cieľom upratať hraciu plochu aj najbližšie okolie miniihriska. Každé mužstvo pošle 3 hráčov. Začiatok brigády je o 13:00, doba trvania určite nepresiahne 2 hodiny.
 6. Mužstvo, ktoré má v daný hrací deň voľno, zodpovedá za usporiadateľskú službu. Konkrétna náplň činnosti bude do začiatku jarnej časti ešte upresnená, ale predpokladá sa zber lôpt, upratanie a pomoc rozhodcovi.

Iné informácie

 1. Zo strany SZMF (zväz) aj obce bola vznesená požiadavka, aby organizátor IML zriadil občianske združenie, ktoré zaručuje transparentné nakladenie s finančnými prostriedkami. Z toho dôvodu bolo založené občianske združenie Telovýchovná jednota Ioan 1209, skrátene TJ Ioan 1209 (čítaj Joan).
 2. Na rok 2014 sme požiadali obec Ivanka pri Dunaji o finančný príspevok.
 3. Po jesennej časti je stav financií +620,- EUR.
 4. O odloženie zápasov v jarnej časti už nemôžu požiadať mužstvá Fešáci (1.kolo), Most Warriors (2), Patriots (5), KLM (6) a FC Old School (9), pretože toto právo už využili.

Poznámka: Dôležité infrmácie budú pre zjednodušenie uvedené v samostatných článkoch.


TO TOP