Teší nás, že počasie umožnilo posledný novembrový deň odohrať všetkých 7 naplánovaných zápasov; 5. zápasov riadneho 11. kola a dve dohrávky. Ďakujeme všetkým mužstvám za vydarené posledné jesenné kolo a tešíme sa na stretnutie v budúcom roku. Počas zimnej prestávky sa sem občas pozrite, priebežne budeme prinášať ďalšie informácie.

Prvé jarné kolo predpokladáme odohrať koncom marca, prípadne začiatkom apríla, v závislosti na počasí. Prípadné zmeny v súpiskách budeme riešiť pred začiatkom jarnej časti. V porovnaní s jesennou časťou je tu návrh, aby sa jarné zápasy hrali dlhšie (2 x 25 minút), jesenná časť sa hrala 2x20 minút. Ďalšie informácie o skončenej jesennej časti; napríklad najlepší strelcov súťaže zverejníme neskôr.

Výsledky zápasov 11. kola a dohrávok (30.11.2013)

Gešajov - FC Old School    2:6 (0:3)
Džuvy - Gunners    7:11 (3:3)
WarriorsFC Old School    9:5 (3:1)
Gunners Fešáci    17:4 (8:2)
KLM - Warriors    6:6 (4:2)
Patriots - Fešáci    6:12 (3:5)
TH Club - TH Crew    4:12 :(1:4)