InfoV nepríjemne upršanom počasí sa odohrali posledné zápasy základnej časti Ivanskej minifutbalovej ligy. Po 18-tich odohraných kolách a 90-tich zápasoch nastala zaujímavá situácia. Štyri tímy na 4. až 8. mieste získali po 25 bodoch. S touto situáciou si nevie poriadne poradiť ani naša webaplikácia, a preto tu uvádzam tabuľku opravenú manuálne a na jej základe aj rozlosovanie play-off.

 

Hoci počas celého popoludnia pršalo, okrem tímu FC Nealko nastúpili všetky tímy, hoci so značne zredukovanými súpiskami. Výsledky posledných zápasov sú po ľavej strane tohto článku.

Celková tabuľka tímov po základnej časti

PoZakladnejCasti

 

Konečná tabuľka strelcov IML 2014-15

Cenu najlepšieho strelca miniligovej sezóny získa Tomáš Kelemen (Džuvy). Cena mu bude odovzdaná počas vyhlasovania výsldkov po skončení play-off.

1  Tomáš Kelemen Džuvy 63
2  Jozef Dikoš FC Patriots 48
3  Mário Horváth FC Nealko 47
4  Miroslav Bagin Most Warriors 46
5  Ľubomír Kostolanský Gešajov 38
6  Emil Žiga KLM 36
   František Kecskéš FC Patriots 36
8  Vladimír Ország KLM 35
9  Matej Kalmár FC Patriots 34
 
 
 Peter Šiška
THCrew 34
11  Michal Podmanický FC Old School 32
 
 
 Pavol Kinčeš
THCrew 32
13  Matej Krištofík Džuvy 30
   Richard Bereň FK Slovan Čierna voda 30
15  Martin Kalmár FC Patriots 29

Turnaj play-off

Turnaj sa bude hrať v sobotu 30.5. Každý tím by mal byť na ihrisku vo svojom vlastnom záujme 5-10 minút pred plánovaným začiatkom zápasu a musí mať vyrovnané všetky záväzky voči organizátorovi IML. Každý zápas začne presne podľa tohto rozvrhu:

 Rozlosovanie

 

Exhibičný zápas

V sobotu 6.6. sa v školskom areáli koná športové popoludnie, na začiatku ktorého sa odohrá exhibičné stretnutie v minifutbale. Zápas medzi sebou odohrajú víťaz IML proti výberu IML. Do tímu výberu sa môže odteraz hlásiť záujemci na post brankára a ostatných hráčov, alebo ich môžu nominovať vlastné tímy. Víťazný tím IML môže na exhibičný zápas nastúpiť samozrejme so všetkými svojimi hráčmi. Zápas sa od hrá podľ štandardných paravidiel so začiatkom o 13:00.


TO TOP