imagesCAX3F12VKoniec sezóny 2014-15 sa blíži veľmi rýchlo, čo si uvedomujú všetci hráči. Ešte jedno kole a je tu play-off. Už je rozhodnuté, ktoré tímy si v ňom zahrajú resp. nezahrajú. Čierny Peter tento rok ostane v rukách tímov Gešajov a FC Nealko. Ďalej v článku sa dozviete, kto si v play-off zahrať môže.

Najskôr však uvediem zopár zaujímavých informácií zo 17. kola, pretože stoja za to. V predposlednom kole padlo spolu 110 gólov,čo je nový rekord. Patrioti hrali s Nealkom 20:17. Pre Nealko je to už štvrtá "dvacka" v sezóne, k tej poslednej však prispel Jožko Dikoš (Patriots) presnou polovicou gólov svojho tímu (10). Schuti si zastrieľali aj ďalší hráči - M. Horváth (Nealko) 8 gólov, V. Ország (KLM) 6. V tesnom závese za nimi boli aj traja päťgóloví - E. Žiga (KLM), F. Klein (Nealko) a T. Kelemen (Džuvy), ktorý s veľkým náskokom vedie aj celkovú tabuľku strelcov a trofej kráľa strelcov má už takmer "vo vrecku".

 

Najlepší strelci sezóny

  1. Tomáš Kelemen (Džuvy)  60
  2. Mário Horváth (FC Nealko)  47
  3. Jozef Dikoš (FC Patriots)  46
  4. Miroslav Bagin (Most Warriors)  39
  5. Ľubomír Kostolanský (Gešajov)  38

Nasledujúce kolo

Budúci týždeň v sobotu 23.5. sa hrá kompletené posledné kolo základnej časti IML. Jeho program bude takýto:

  • 13:00  THCrew : FC Nealko 
  • 14:00  Klasici : KLM 
  • 15:00  FK Slovan Čierna voda : Džuvy 
  • 16:00  FC Old School : FC Patriots 
  • 17:00  Most Warriors : Gešajov

A potom sa hrá už len play-off, ktoré je naplánované na 30.5.

Kto môže hrať na turnaji play-off

Most Warriors

Miroslav Bagin, Michal Malý, Jozef Bratek, Peter Horáček, Jakub Kolman a Ján Kurucz. Pokiaľ sa zúčastnia 18. kola, môžu hrať ešte Marek Váš, Martin Bučák a Miroslav Pšenčík.,

FK Slovan Čierna voda

Richard Bereň, Ľuboš Takáč, Erik Takáč, Ján Matvija, Lukáš Zemeš, Jozef Brindzík, Drahomír Jajcaj, Ján Liďák, Jan Fašung, Tomáš Liďák a Lukáš Bundzel.

Džuvy

Tomáš Kelemen, Marián Kusý, Michal Lisický, Filip Kotvas, Peter Petrakovič, Martin Jaro a Matej Krištofík.

FC Patriots

Martin Kalmár, Marcel Tóth, Matej Kalmár, František Kecskéš, Jozef Dikoš a Jozef Bartaloš. Jeden zápas chýba odohrať hráčovi Michal Čúzy.

FC Old School

Michal Podmanický, Viktor Janžo, Matej Sperger, Juraj Máčay, Miroslav Čambal, Adam Zajačik, Daniel Briš a Adam Czucz. Jeden zápas chýba 2 hráčom - Michal Veselský a Martin Jablonický.

Klasici

Matúš Matulay, Martin Lošonský, Rudolf Tauber, Christián Horňák, Šimon Bujna, Juraj Zámečník, Tomáš Benian a Timotej Letenay. Jeden zápas chýba odohrať hráčovi Martin Konečný.

KLM

Marián Mališ, Martin Letenay, Martin Telekeš, Jozef Kuzma, Ivan st. Telekeš, Peter Preisach, Vladimír Ország, Ondrej Krištofič, Emil Žiga a Ivan Droxel.

THCrew

Lukáš Letenay, Libor Putna, Pavol Kinčeš, Michal Maár, Peter Šiška, Michal Matúš, Ľubomír Minárik a Radovan Duranka. Jeden zápas chýba 2 hráčom - Artur Méry a Peter Szendrei.

Dôležité

Pomaly sa približujeme k novej sezóne. Záujemcovia, ktorí chcú hrať aj budúcu sezónu 2015-16, môžu vyjadriť záujem už teraz, ale najskôr si musia zaplatiť pozdlžnosti voči organizátorom. Píšte na iml(zavináč)iml.sk.


TO TOP