Čítať ďalej...V skratke - spočiatku veľmi príjemné, v závere až letné počasie, dobré a pomerne vyrovnané zápasy, v ktorých nechýbali prekvapenia. Štyri ivanské tímy sa neprebojovali do semifinále. Celkovým víťazom sa stal zaslúžene tím FC Patriots, ktorého hráči sa stretnú budúcu sobotu s výberom IML, čo bude poslednou bodkou za pomerne úspešným už 5. ročníkom Ivanskej minifutbalovej ligy.


Čítať ďalej...Na play-off 30.5. môžu za tímy nastúpiť len hráči, ktorí odohrali aspoň polovicu zápasov sezóny (9). Po 18tich kolách základnej časti sezóny splnili podmienky za jednotlivé tímy nasledovní hráči. Číslo uvedené pri mene znamená počet odohraných zápasov. Len 5 hráčov zo všetkých približne 160 odohralo plný počet zápasov.

Čítať ďalej...Koniec sezóny 2014-15 sa blíži veľmi rýchlo, čo si uvedomujú všetci hráči. Ešte jedno kole a je tu play-off. Už je rozhodnuté, ktoré tímy si v ňom zahrajú resp. nezahrajú. Čierny Peter tento rok ostane v rukách tímov Gešajov a FC Nealko. Ďalej v článku sa dozviete, kto si v play-off zahrať môže.


InfoV nepríjemne upršanom počasí sa odohrali posledné zápasy základnej časti Ivanskej minifutbalovej ligy. Po 18-tich odohraných kolách a 90-tich zápasoch nastala zaujímavá situácia. Štyri tímy na 4. až 8. mieste získali po 25 bodoch. S touto situáciou si nevie poriadne poradiť ani naša webaplikácia, a preto tu uvádzam tabuľku opravenú manuálne a na jej základe aj rozlosovanie play-off.

Čítať ďalej...9.5. sa odohralo nekompletné 16.kolo, pretože zápas medzi tímami Klasici a Most Warriors bol odložený na záver 17.kola, ktorého program je uvedený na konci tejto správy. A tak bol prvý zápas so súhlasom kapitánov tímov Gešajov a FC Patriots posunutý až na 14:00. Na zápas sa však dostavili len hráči tímu Gešajov, ktorí vyhrali kontumačne 10:0. Tímu Patriots boli za nedostavenie sana zápas odrátané 3 body. Je vidieť, že sezóna sa už blíži ku koncu, pretože viacerým tímom neprišli hráči. A možno že len pozerali hokej.


Podkategórie

TO TOP