IMG 6020Pozývame všetky deti z Ivanky pri Dunaji a okolia na 4. ročník detského cyklokrosu pod názvom VEZMI BIKE A PRÍĎ SA  ZABAVIŤ, ktorý sa už tradične uskutočňuje na začiatku jari v priestoroch areálu Základnej školy v Ivanke pri Dunaji. Preteky sa uskutočnia v prvú aprílovú sobotu (7.4.) a opäť radi privítame deti školského i predškolského veku. Dúfame, že nám opäť vyjde priaznivé počasie a opäť vytvoríme rekord v počte účastníkov. Z organizačných a najmä priestorových dôvodov však bude maximálny počet pretekárov školského veku limitovaný na 150! Deti predškolského veku budú pretekať vo svojich kategóriách na bicykloch alebo odrážadlách samostatne a skôr.

Ďalšie informácie a možnosť prihlasovania sa budeme pridávať postupne. Zatiaľ si pozrite reportáže z predchádzajúcich rokov:

 

4. ročník detského cyklokrosu

Kedy: 7.4.2018 dopoludnia

Kde: Areál ZŠ v Ivanke pri Dunaji

Pretekov sa môžu zúčastniť len deti narodené v rokoch 2004, 2005 až 2016. Bude niekoľko tratí, pre maličké deti úplne ľahká na asfaltovom povrchu, trochu staršie si zajazdia jeden bežecký okruh a vo vyšších vekových kategóriách bude postupne narastať dĺžka a náročnosť terénu. Prihlasovanie bude možné aj na mieste v deň pretekov. V záložke Prihlasovanie sa môžete prihlásiť z pohodlia svojich domovov už teraz, prihláseným budeme priraďovať čísla vzostupne. Nižšie číslo bude znamenať lepšie poradie na štarte. Prihlásenie vopred a vaša serióznosť nám umožňujú lepšiu prípravu na organizáciu pretekov. Prístup voľný (zdarma).

Harmonogram

Plánovaný harmonogram v deň pretekov

  • 08:30 - začiatok registrácie
  • 09:00 - vyplnenie času do štartu - jazdy zručnosti
  • 09:30 - začiatok pretekov detí predškolského veku (vyhlasovanie výsledkov hneď po skončení tejto časti pretekov)
  • 10:00 - začiatok pretekov detí školského veku (po kategóriách od najmladších po najstarších)
  • 11:30 (približne) - vyhlásenie výsledkov
  • 11:45 - vyraďovací paralelný slalom
  • 12:00 - tombola a celkové ukončenie pretekov

Registrácia končí NAJNESKÔR 10 minút pred začiatkom pretekov.

Poznámka: Harmonogram sa môže prispôsobiť vzniknutej situácii a jednotlivé aktivity sa môžu mierne posunúť. Odporúčame účastníkom prísť trochu skôr kvôli vyzdvihnutiu štartových čísiel a prípadný voľný čas radšej využiť na oboznámenie sa s traťou.